Ecoprojects
 
EcoProjects

ul. Świerczewskiego 76
42-500 Będzin

mob. 0784 416 708

biuro@ecoprojects.eu

 

 

 

About

Ecoprojects to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nowoczesnych systemów grzewczych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Naszą główną specjalizacją są instalacje HVAC (grzewczo-wentylacyjno-chłodnicze) z wykorzystaniem takich urządzeń jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, centrale wentylacyjne z rekuperacją, kominki z płaszczem wodnym itp.

Zakres naszych usług obejmuje również kompleksowe instalacje elektryczne, wyposażone także w proste lub złożone układy automatyki. Pozwalają one dostosować wybrany system do Państwa indywidualnych potrzeb np. sterować temperaturą, wilgotnością w wybranych pomieszczeniach, korzystać w pełni z ulgowych taryf poprzez kumulację ciepła, komunikować się z systemem wykorzystując telefon komórkowy lub internet. Dostarczamy profesjonalne i bezpłatne porady dla naszych klientów oraz 24h serwis.

Długie doświadczenie naszego zespołu jest gwarancją najwyższej jakości naszych usług. Rzetelność, pełne zaufanie klienta jak również rozsądne ceny to tajemnica naszego sukcesu.

 

  Ecoprojects