Ecoprojects
 
EcoProjects

ul. Świerczewskiego 76
42-500 Będzin

mob. 0784 416 708

biuro@ecoprojects.eu

 

 

 

 

 

 

Our offer 

 

Pompy ciepła - użyj energii słonecznej zakumulowanej w gruncie, powietrzu i wodzie. Zadbaj o własne rachunki z korzyścią dla naturalnego środowiska. Przestań się martwić o ceny ropy i gazu - zainwestuj w pompę ciepła!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy urządzenia tylko najwyższej jakości, posiadające odpowiednie atesty i długoletni okres gwarancji. Funkcjonalność naszych pomp pozwoli Ci się cieszyć nieograniczonym ciepłem w zimowe noce i naturalnym chłodem w upalne dnie.

 


 

 

Kolektory słoneczne - są bezpiecznym, pewnym i elganckim rozwiązaniem, korzystającym bezpośrednio z ciepła słońca, dostarczającym ciepłą wodę oraz wspomagającym centralne ogrzewanie.

Polskie realia pogodowe pozwalają na zaspokojenie do 65% zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową przez instalację solarną w czasie roku. Kolektory wykorzystując zbiornik buforowy, dostarczany w komplecie, stanowią swego rodzaju akumulator ciepła pozwalający cieszyć się instalacją nawet w pochmurne dni. Ich prosta budowa w połączeniu z wysoką jakością materiałow z ktorych są wykonane, sprawia, że są niezawodnym i tanim źródłem energii z 12-letnim okresem gwarancji.
.


 
auto

 

Instalacje HVAC - do każdego systemu podchodzimy kompleksowo, dlatego w swojej ofercie posiadamy rozwiązania nie tylko układów hydraulicznych ale również elektrycznych i wentylacyjnych. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana instalacja z rekuperacją powietrza i gruntowym wymiennikiem ciepła jest doskonałym uzupełnieniem domowego systemu grzewczo - chłodniczego.

Bardzo istotnym elementem każdego systemu jest automatyka, dzięki której możliwa jest współpraca wielu urządzeń tj. pompy ciepła, kolektory słoneczne, kominki z płaszczem wodnym, kotły gazowe w jednym układzie. W naszej ofercie posiadamy proste systemy automatyki (np regulacja pogodowa) jak również bardziej złożone z możliwoścą wizualizacji całej instalacji będącej częścią tzw Inteligentnego Budynku.
.


 
 

back to top